Zedník / Pomocný obkladač

Plzeň

Jste vyučený zedník a hledáte pohodovou práci ve stabilní společnosti? Pokud Vám nevadí být k ruce naší partě obkladačů a cestovat s nimi v rámci kraje, pak buď náš nový:

ZEDNÍK / POMOCNÝ OBKLADAČ

Co Vás čeká:

  • příprava prostoru před obkládáním
  • asistence obkladačům při práci
  • zajištění pořádku na pracovišti během prací a po jejich skončení
  • v případě zájmu zapojení do obkladačských prací pod vedením zkušených kolegů

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyučení v oboru zedník
  • praxe v oboru výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 900 Kč
  • plat a řadu dalších výhod
  • práce se špičkovými výrobky tradičního českého výrobce, nejnovější trendy nářadí
  • příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji
  • pravidelná školení ve vlastním školícím středisku
  • možnost zvýšení odbornosti a seznamování s novými technologiemi
  • zaměstnanecké slevy na výrobky RAKO, LB MINERALS a LB Cemix
  • perspektivní zaměstnání u českého zaměstnavatele
  • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování
  • skvělou příležitost pro absolventy

Místo výkonu práce: převážně Plzeňsko

Máte zájem o tuto pozici? Dejte nám vědet.

(velikost přílohy je max 10MB)

* povinné pole

Stiskem tlačítka „Odeslat“ potvrzuji, že jsem se seznámil s informací o zpracování osobních údajů.

Zodpovědný personalista za tuto pozici

LASSELSBERGER, s.r.o.
Jana Veselá
Adelova 2549/1
320 00
Plzeň

mob.: +420 703 438 645
e-mail: jana.vesela@rako.cz