Účetní specialista

Plzeň

Vaším úkolem bude:

  • propočet a dokumentace korekcí mezi českými účetními standardy a skupinovým výkaznictvím
  • příprava skupinového výkaznictví podle UBII
  • rekonciliace zůstatků a transakcí ve skupině
  • příprava individuální a konsolidované účetní závěrky podle českých účetních standardů

  Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxe v přípravě skupinového výkaznictví nebo externího auditu výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • pokročilou znalost práce s MS Excel
  • znalost SAP a základy IFRS, UBII (HBII- Německo) výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností
  • zajímavé zaměstnanecké benefity a řadu sociálních výhod
  • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování
  • příležitost k profesnímu i osobnímu růstu

nástup dle vzájemné dohody

Ke stažení

Máte zájem o tuto pozici? Dejte nám vědet.

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zodpovědný personalista za tuto pozici

LASSELSBERGER, s.r.o.
Jitka Velíšková
Adelova 2549/1
320 00
Plzeň

tel.: 378 021 283
mob.: 739 681 409
e-mail: jitka.veliskova@rako.cz