Referent expedice Chlumčany

Chlumčany

Co vás čeká:

  • práce na dispečinku expedice
  • kontrola oprávnění řidičů k nakládce, kontrola údajů v účetním systému, odbavení řidičů, rozvržení a organizace nakládek na výdejních místech v lokalitě, odbavení celními doklady, komunikace se skladem, obchodním týmem, dopravci
  • přátelské prostředí, ochota a chuť zapojit nové kolegy

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s maturitou
  • spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnosti, smysl pro pořádek
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe ve skladovém hospodářství výhodu
  • uživatelská znalost práce s PC, SAP výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
  • příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji
  • motivující finanční ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 14.400, 13. plat a řadu dalších výhod
  • závodní stravování

Nástup dle vzájemné dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete  nám životopis s  Vašimi kontaktními údaji !

Ke stažení

Máte zájem o tuto pozici? Dejte nám vědet.

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zodpovědný personalista za tuto pozici

LASSELSBERGER, s.r.o.
Jindřiška Vollerová
U Keramičky 448
334 42
Chlumčany

tel.: 378 022 750
mob.: 739 685 016
e-mail: jindriska.vollerova@rako.cz