Provozní elektrikář

Borovany

Co vás čeká:

Vaší hlavní odpovědností bude provádění elektroinstalací, údržby a opravy elektrických systémů v moderním, plně automatizovaném provozu. Budete spolupracovat s týmem na zajištění plynulého chodu zařízení a minimalizaci výpadků výroby. Vaše práce bude zahrnovat také preventivní údržbu, identifikaci potencionálních rizik.

Místem výkonu práce jsou Borovany .

Výhody této pozice:

  • nadstandardní příplatky za práci v nepřetržitém provozu
  • zajímavá, samostatná a zodpovědná práce v plně automatizovaném provozu

Požadujeme:

  • výuční list (ideálně technického zaměření)
  • znalost elektroinstalačních materiálů a techniky
  • schopnost číst technické výkresy a schémata
  • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme:

  • práci ve směnném provozu s nadstandardními příplatky nad rámec zákona
  • zajímavou samostatnou práci v plně automatizovaném provozu
  • perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
  • přátelské pracovní prostředí
  • pravidelná školení v oboru, možnosti dalšího vzdělávání
  • 13. platgaranci růstu mzdy
  • 5 týdnů dovolené, zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod./denně
  • zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši od 15 900 Kč
  • příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění
  • pravidelné odměny za pracovní výročí, odměnu za životní výročí
  • dotované závodní stravování (výběr z několika jídel)
  • zaměstnanecké slevy na výrobky RAKO, LB MINERALS a LB Cemix
  • zaměstnanecký program T-Mobile
  • volno nad rámec zákona a celou řadu dalších výhod

Nástup dle dohody.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail jana.vesela@rako.cz

Případné dotazy Vám ráda zodpoví paní Jana Veselá na telefonním čísle +420 703 438 645

Ke stažení

Máte zájem o tuto pozici? Dejte nám vědet.

(velikost přílohy je max 10MB)

* povinné pole

Stiskem tlačítka „Odeslat“ potvrzuji, že jsem se seznámil s informací o zpracování osobních údajů.

Zodpovědný personalista za tuto pozici

LASSELSBERGER, s.r.o.
Jana Veselá
Adelova 2549/1
320 00
Plzeň

mob.: +420 703 438 645
e-mail: jana.vesela@rako.cz