Ekonom

Lubná u Rakovníka

 Vaším úkolem bude:

  • zpracovávat analýzy výrobních nákladů
  • tvorba finančních plánů
  • kalkulace – příprava podkladů, ověření správnosti
  • vyhodnocování a interní reporting výsledků hospodaření, navrhování změn a opatření
  • výrobní controlling

  Místem výkonu práce je Lubná u Rakovníka

  Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • analytické schopnosti a logické myšlení
  • dobrou znalost práce s PC
  • znalost SAP výhodou
  • znalost anglického, případně německého jazyka
  • spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti

   Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností
  • zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 14.400 Kč, 13. plat a řadu sociálních výhod
  • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování
  • příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
  • možnost pracovat v mezinárodním prostředí

  Nástup dle vzájemné dohody

        Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis společně s kontaktními údaji

        na e-mail Jitka.Veliskova@rako.cz.

       Případné dotazy Vám ráda zodpoví paní Jitka Velíšková na telefonním čísle 378 021 283.

Ke stažení

Máte zájem o tuto pozici? Dejte nám vědet.

Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zodpovědný personalista za tuto pozici

LASSELSBERGER, s.r.o.
Jitka Velíšková
Adelova 2549/1
320 00
Plzeň

tel.: 378 021 283
mob.: 739 681 409
e-mail: jitka.veliskova@rako.cz